Bourárna Chvalšiny - Chuť Šumavy

Logo Vojenské lesy a statky
Logo Vojenské lesy a statky

Ceny

Ceny masa jsou stanoveny na základě aktuálního trhu a mohou se měnit bez předchozího upozornění. Všechny ceny jsou uvedeny v českých korunách a jsou včetně DPH.

Dodání

Objednané množství masa Vám bude doručeno v dohodnutém termínu na určené místo. Cena dodání zboží je řešena individuálně na rozhodnutí manažera Resortu Olšina.

Reklamace

Pokud zjistíte, že Vám bylo dodáno poškozené nebo nekvalitní maso, máte právo na reklamaci. Reklamaci lze uplatnit do 24 hodin od převzetí zboží. Prosíme o fotografie zboží a detailní popis závady, aby bylo možné reklamaci rychle vyřídit. V případě uznané reklamace Vám bude zboží vyměněno nebo Vám bude vrácena částka peněz.

Záruka

Naše společnost poskytuje záruku na kvalitu masových výrobků. Záruka platí po dobu 5-ti dní od převzetí zboží, v případě dodržení expirace masa. Pokud zjistíte, že maso není kvalitní, kontaktujte nás a my se Vám pokusíme co nejdříve vyhovět.

Platba

Platbu za nákup masa lze provést hotově při převzetí zboží nebo bankovním převodem předem na náš účet. V případě bankovního převodu je nutné uvést jako variabilní symbol číslo Vaší objednávky.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné od uvedeného data a nahrazují veškeré předchozí verze obchodních podmínek. Na všechny vztahy mezi námi a zákazníky se vztahuje právo České republiky. V případě sporů buderozhodující místně příslušný soud. Tyto obchodní podmínky jsou smluvním dokumentem mezi naší společností a zákazníkem a jsou platné pro veškeré nákupy masa v našem obchodě. V případě, že se některá část těchto obchodních podmínek ukáže jako neplatná, neovlivní to platnost a účinnost zbývajících ustanovení.

Přejeme Vám příjemný nákup a děkujeme Vám za Váš zájem o naše produkty.

X

Přihlášení do administrace